Genel

Lori Loughlin’in Kızları Olivia Jade ve Bella Guilty Plea’ya Tepki


  Lori Loughlin ve Mossimo Giannulli, kolej giriş skandalındaki rollerinden suçlu olduğunu kabul ettilerve görünüşe göre kızları kesinlikle eziliyor.

  “Olivia ve Bella, Lori ve Mossimo onlara suçlu olduklarını söylediklerinde harap oldular” dedi bir kaynak Haftalık Biz. “Kızlar son zamanlarda ebeveynlerinin evinde çok fazla zaman geçiriyorlar ve çok sıkı sıkıya bağlı bir aile haline geliyorlar … Kızlar o kadar çok iniş ve çıkış yaptılar ki gittikleri için mutlu oldular bitti ama [they] Annelerinin hapse girmesinden korkuyorlar. ”

  ABD Avukatlık Bürosu, Lori’nin tel ve posta sahtekarlığı yapmak için bir komplo miktarından suçlu olacağını, Mossimo ise tel ve posta sahtekarlığı ve dürüst hizmet tel ve posta sahtekarlığı yapmak için bir komploya karşı suçlu olduğunu açıkladı. Ve evet: Görünüşe göre ikisi de hapse girecek.

  Görünüşe göre, Lori’nin iki ay hapis yatması beklenirken, kocasının beş ay geçirmesi bekleniyor. Bu arada, her iki savunma anlaşması da ağır para cezaları (toplam 400.000 $!) Ve toplum hizmet saatlerini içeriyor. Ama bir hâkim hala her şeye kapalı olmalı, bu yüzden bizi izlemeye devam edin,

  ABD Avukatı Andrew E. Lelling’in basın açıklamasına göre, “Bugün yapılan itiraz anlaşmaları uyarınca, bu sanıklar, üniversite kabul sürecini bozmak için bir komplondaki rollerini yansıtan ve bu davada önceki cezalarla tutarlı hapis cezalarına çarptırılacaklar. . Üniversite kabullerinin bütünlüğünü baltalamak için hesap verebilirlik yapmaya devam edeceğiz. “

  Lanet olsun.

  Bu içerik üçüncü taraflarca oluşturulur ve korunur ve kullanıcıların e-posta adreslerini vermelerine yardımcı olmak için bu sayfaya aktarılır. Bu ve benzeri içerikler hakkında daha fazla bilgiyi piano.io sitesinde bulabilirsiniz.

  Bu yorum bölümü üçüncü taraflarca oluşturulur ve korunur ve bu sayfaya aktarılır. Web sitelerinde daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
[cleverwa_button id="4277"]
Kapalı
Kapalı